romkar

romkar.com.ua

 

Корпорація «ROMKAR» — об’єднання таких потужних підприємств, як меблева фабрика «Рата» , ТзОВ «ВЕМО», ТзОВ « РОМКАР» та ВАТ «Червоноградський Деревообробний Комбінат».

Компанія займається виробництвом меблів починаючи з 1999 року, та  володіє великим потенціалом та далекоглядними амбіціями для виходу на новий, більш якісний рівень взаємовідносин з клієнтами, пошуку та втілення нових креативних ідей.

Наші меблі виготовляються з екологічно-чистих та сертифікованих матеріалів і комплектуючих. Повний цикл виробництва ромкар мебель: від порізки пиломатеріалів, до доставки виробу до клієнта. Для надзвичайної пружності, м’якості та міцності диванів використовуються пружинні та ламелеві блоки з ортопедичними латами в поєднанні з поліуретаном різної щільності і настилочними матеріалами. Надійні механізми трансформації дозволяють легко трансформувати диван у просторе ліжко.

Вся продукція відповідає санітарно-гігієнічним вимогам .

Пропонуємо придбати набори м’яких меблів, тахти, кутові частини, дивани-ліжка, різноманітні меблі з дитячої колекції на нашому сайті чи в нашому магазині.

Справжньою окрасою асортименту є меблі ромкар, опорні боковини та підлокіткики яких виконанні з натуральної деревини листяних порід.

Різноманітний вибір тканин, в яких виконана наша продукція, здатен задовільнити найвишуканіші смаки. Постійно впроваджуються нові моделі меблів. В процесі освоєння нових технологій та матеріалів, проводиться модернізація існуючих моделей з метою покращення якості продукції для Вашого комфорту.Наші меблі вирізняються вишуканістю, дизайном, чіткими лініями, магією відтінків та створюють затишок і неповторний стиль інтер’єру. З повним каталогом нашої продукції (интернет мебели)  Ви можете ознайомитися в даному каталозі, чи відвідаши сайти  (сайты мебели) наших партнерів.

Ми працюємо для вас.

«ROMKAR»– це КОМФОРТ, ЯКІСТЬ та НАДІЙНІСТЬ.